SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

Dzień Kobiet to szczególny dzień, w którym pamiętamy o naszych paniach i tych dużych, i tych małych. Tak zapewniali uczniowie kl. IV, prowadzący 8 marca uroczysty apel.

Przedstawili oni scenkę kabaretową pt. „On i Ona”. Udzielili dobrych rad panom, a wszystkim paniom życzyli, aby były uśmiechnięte i piękne. Uczniowie prowadzili również dyskusję, która zawierała wesołe aforyzmy związane z kobietami.

Następnie odbył się konkurs "Dziewczyna na 102". To już tradycja w naszej szkole. W konkursie brało udział 8 uczennic wytypowanych przez każdą klasę: Liliana Łubińska, Zuzanna Krysiak, Florentia Flourentzou, Marcelina Gliszczyńska, Zuzanna Szczygieł, Aleksandra Makuch, Katarzyna Kowalska i Barbara Pawluk.

Dziewczynki rywalizowały w czterech konkurencjach: I Mądra główka, II Sprawne ręce, III Ja to znam, IV Jadalne kwiaty i serca. Zawodniczkom towarzyszył duży doping ze strony widowni.

Tytuł „Dziewczyny na 102” otrzymały: Zuzanna Szczygieł z kl. III i Aleksandra Makuch z kl. IV.

Dyrektor Agnieszka Dorobiała wręczyła laureatkom dyplomy i nagrody. Słodkie upominki i dyplomy uczestnictwa otrzymały także pozostałe dziewczynki biorące udział w konkursie.

Galeria

D. Lemiech

rekrutacja sp p


Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola