SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

29.05.2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Afrykarium. Uczniowie odbyli niezwykłą podróż przez siedem regionów Afryki m.in. Morze Czerwone, dżunglę nad rzeką Kongo, Afrykę Wschodnią.

Po wyjściu z Afrykarium dzieci wzięły udział w warsztatach edukacyjnych „Drapieżniki w Europie”. Podczas zajęć uczniowie poznali cechy charakterystyczne wybranych gatunków drapieżników oraz poszerzyli swoją wiedzę z zakresu ekologii i ochrony zwierząt. Na zakończenie wycieczki odwiedziliśmy inne zwierzęta mieszkające na terenie ogrodu zoologicznego.

Wspólnie spędzony czas sprzyjał wzajemnej integracji w sympatycznej i miłej atmosferze. Wycieczka dostarczyła naszym uczniom wiele radości! Była dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

Beata Borecka
Magdalena Wnęk

rekrutacja sp p

Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola