SP Gminy Oleśnica

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY OLEŚNICA WITA SERDECZNIE!

W dniu 19 VI 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Udział w niej wzięli uczniowie, nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły i zaproszeni goście – wójt Gminy Oleśnica p. Marcin Kasina, z-ca wójta p. Krzysztof Skórzewski oraz przewodniczący Rady Gminy Oleśnica p. Tadeusz Kunaj.

Po części artystycznej w wykonaniu gimnazjalistów przygotowanych przez p. Bożenę Kula oraz zespołów wokalnych Magness i Lumen przygotowanych przez p. Agnieszkę Grondową, która również zadbała o piękną oprawę muzyczną, nastąpiło wręczanie przez panią dyrektor Agnieszkę Dorobiałę nagród uczniom wyróżniającym się w nauce, frekwencji, sporcie, czytelnictwie, działalności artystycznej.

Uczniowie podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły wręczając piękne róże, o które zadbali rodzice. Były także gratulacje i podziękowania dla rodziców wspierających działalność szkoły oraz nagrody Wójta dla najlepszych uczniów i klas. Pani dyrektor w imieniu całej społeczności szkolnej pożegnała nauczycieli, którzy zakończyli pracę w naszej szkole.

Uroczystość ta kończyła mijający rok szkolny i działalność gimnazjum. Pożegnaliśmy gimnazjalistów, ale też ósmoklasistów słowami z utworu zespołu Dżem „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam”.

Bożena Kula

rekrutacja sp p

Dziennik elektroniczny


Biblioteka

biblioteka


Konkursy


Galerie


Projekty edukacyjne

projekty edukacyjne

lepsza szkola